Rychlý kontakt: 

   Zahradníčkova 1375/2
   67401 Třebíč

   Jednatel:
   Petr Kühtreiber
   Telefon: 568 851 563
   E-mail: info@malform-omc.cz

Lodní motory | Elektrické závěsné

Lodní elektromotory závěsné si můžete v naší nabídce vybrat podle výkonu nebo podle výrobce těchto elektromotorů. Popřípadě podle dalších možností a doplňků motorů. Jako například novinku v sortimentu závěsné elektromotory COBRA z naší produkce, které mají ve vybavení i indikátor nabítí akumulátoru, což Vás může zachránit před mnoha nepříjemnými situacemi.

Nabízíme Vám závěsné elektromotory:

OMICRON typ COBRA s indikátorem nabití akumulátoru.

Specifikace motoru:

Elektromotor COBRA vyniká extra-nízkou spotřebou elektrické energie a ve třídě 12V motorů patří k nejsilnějším. Motor se ovládá a řídí teleskopickou otočnou rukojetí, která má integrovaný volič 5 dopředných a 2 zpětných rychlostí. Lze nastavit úhel a hloubku ponoru, jednoduchým stiskem tlačítka motor vyklopíte z vody. Motor COBRA je vyjímečně jednoduchý, klidný, tichý a bezpečný.

Minnkota typ motoru ENDURA

Specifikace motoru:

Motor Endura se vyznačuje maximální odolností, trvanlivostí, efektivitou a spolehlivostí. Motor je vybaven 15 cm teleskopickou pákou, která usnadňuje řízení lodi a nezničitelnou hřídelí z kompozitu.

     

 

 

 

 

 

 

Torqeedo typ motoru BASE TRAVEL

Specifikace motoru

S nejnovější točivou technologií, speciálně pro lodní motory vyvinutými křivkami točivého momentu a optimalizovanou vrtulí mají motory Torqeedo až dvakrát vyšší účinnost než konvenční elektromotory. Motor Torqeedo motor se dá díky svému unikátnímu mechanismu složit do vodotěsného batohu a přenést kamkoliv. Společnost Torqeedo založená v roce 2005 v německém Starnbergu se specializuje na vývoj elektromotorů špičkové třídy. Proto je její činnost založena na kvalitě „made in Germany“. Všechny motory byly vyvinuty a vyrobeny v SRN. Kromě výhod – jsou rychlejší, menší a levnější – snesou motory Torqeedo co se týče výkonu srovnání se spalovacími motory. Další výhodou motorů Torqeedo je manipulace, kdy se dají velmi jednoduše složit do transportního batohu o kompaktních rozměrech. Záruka 2 roky.

 

Aquawatt typ motoru AB

Specifikace motoru:

Světově unikátní, výkonný elektrický přívěsný motor chlazený vodou s možností ručního i dálkového ovládání.

 

Krautlet typ motoru GPA

Specifikace motoru:

Motor pro montáž na záď člunu. Výkon 0,8 kW, napětí 24V, proud 33,5A, chlazení vodou. Hmotnost 15 kg. Lodní šroub 240 mm - 3 listy.